Kurumsal

Hakkımızda

YILMAZER SOĞUTMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
 
    1996 yılında kurulmuş olan YILMAZER SOĞUTMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. iklimlendirme ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren ve hizmet kalitesini önemseyen bir firmadır. İşyeri ve fabrikalarda, gemilerde, klima ısıtma-soğutma, fan – coil cihazları, soğutma grupları ve soğuk odalarla ilgili hizmet vermektedir.
 
    2005 yılından itibaren Mitsubishi Electric klimalarının İzmir/Aliağa ilçesi yetkili bayisi olarak satış ve satış sonrası servis hizmetlerini başarıyla yürütmekte, kendi alanında uzman teknik kadrosu ve ekibi ile en iyi hizmeti vermektedir.
 
    Yılmazer Soğutma aynı zamanda gemi söküm sektöründe, gemi geri dönüşümde de faaliyet göstermekte, gemi soğutma sistemleri, ikinci el chiller grupları, derin sogutma kompresörleri, A/C sistemleri, jeneratör, elektrik motoru, gemilerde kullanılan makine ve aksamların alım ve satımını yapmaktadır.Gemilerde ise merkezi A/C sistemlerinin ve buzluk sistemlerinin tamiri ve bakımını gerçekleştirmektedir.
 
    Yılmazer Soğutma sektörel deneyimi ve birikimi ile havalandırma, iklimlendirme ve merkezi A/C sistemleri üzerinde başarılı referanslar oluşturmuştur.
 
    Firmamızın hedefi; ürün ve hizmet yelpazemizi daha da arttırarak müşterilerimize layık oldukları hizmetleri ulaştırmak, kurulduğu yıldan bugüne kadar kalite anlayışından ödün vermeden bu istikrarla faaliyetini devam ettirmektedir.